Все супер
Помада гарної якості з приємним ароматом) Продавець привітний) швидко відправили та гарно запакували)
Інформація на сайті не відповідає дійсності - товару немає в наявності. Грубо скасували замовлення без попередження.
На жаль, не було у наявності кольорів, але запропонували альтернативу і не прогадали)
Дякую, кольори максимально наближені до мого вибору. Лаки цієї фірми дуже круті. Не полосять, гарно лягають, швидко сохнуть і добре тримаються. Обов’язково замовлятиму ще🔥