все добре,оператор зв'язався бистро,після замовлення
Посто жахливо! (( Товар не відповідає опису. Замість заявленого крему вибілювального з УФ-фільтрами Achromin виробника Alen Mak прийшла якась жижа зовсім іншого виробника.
(фото і відео відправила вам на Viber)
Ви шахраї.
Ніколи більше не буду користуватись вашим сервісом і нікому не пораджу.
Замовила крем Ахромін(3штуки) Мені передзвонила дівчина та уточнила деталі замовлення. Все чітко, АЛЕ!!!!!. Товар прийшов із записочкою,що помінявся дизайн. Так ,це начебто не страшно. Та замість крема у тубі,просто якась емульсія. Як вершки!?. Тобто поміняли не тільки дизайн упаковки,а взагалі це не той продукт,який замовлявся. Шкода грошей та часу. Думаю ,що більше нічого не буду замовляти на цьому сайті..... А все так гарно починалося. 😞.