Зробила замовлення,вони скасували.Не зв'язалися,не повідомили причину скасування.4 телефонних номера на сайті не відповідають,на СМС теж не відповіли.Продавця не рекомендую!!! Безвідповідальні!!!
Дякую за швидке відправлення😊 зі всіх магазинів у інтернеті лише в цьому була потрібна річ у наявності)