на сайті був товар в наявності, я навіть сплатила, А в реальності написав продавець, що його немає... Продавець не слідкує за своїм товаром
Дякую, чудові помади і карандаші
Загалом все добре, але на баночці є невелике пошкодження
на сайті був товар в наявності, я навіть сплатила, А в реальності написав продавець, що його немає... Продавець не слідкує за своїм товаром